fbpx Skip to content

Pierwsza konsultacja z trenerem personalnym – rozwiewamy wątpliwości

Pierwsze spotkania mają to do siebie, że często wzbudzają w nas pewne obawy. Trudno się temu dziwić. Zazwyczaj wiążą się one z podjęciem pewnej decyzji, z wyjściem poza strefę komfortu, z otwartością na poznanie czegoś lub kogoś nowego. Nie inaczej jest z konsultacjami u nas w Studio, na które często przychodzicie lekko stremowane.
Być może część z Was ze strachu przed nieznanym rezygnuje z podjęcia tego kroku…
W dzisiejszym artykule postaram się rozwiać Wasze wątpliwości i wytłumaczyć dlaczego YouCan Studio odwiedzić warto! 😉

 

Być może macie już pewne doświadczenia związane z tego typu spotkaniami. Jeśli nie są one do końca pozytywne, radzę o nich zapomnieć i spróbować raz jeszcze, ponieważ w naszym Studio dbamy o każdy szczegół!

 

To, co zobaczysz już na wejściu to szeroki uśmiech naszej recepcjonistki! Przyjazna atmosfera, kameralność – to to, co nas wyróżnia (potwierdzone info! :D). Panie czują się tu swobodnie, a lekki strach związany z przybyciem do nowego miejsca szybko mija.

 

Konsultacja w YouCan Studio to BEZPŁATNE, niezobowiązujące, 1,5-godzinne spotkanie z trenerem, w trakcie którego porozmawia on m.in. o Twoim zdrowiu, celach treningowych i potrzebach.
U nas nie ma tematów tabu! Jako miejsce stworzone z myślą o kobietach rozumiemy Wasze problemy i chcemy je rozwiązywać! Nasz formularz medyczny uwzględnia zarówno pytania ogólne, odnoszące się do stanu zdrowia, jak i te dotyczące aspektów typowo kobiecych, takich jak np. trudności z „trzymaniem” moczu, przebyte porody oraz problemy z układem hormonalnym (coraz częściej spotykane, aczkolwiek w odniesieniu do treningów często bagatelizowane).

 

Czy wiesz, że odpowiednie ćwiczenia są w stanie wyeliminować lub zmniejszyć natężenie niektórych dolegliwości lub odpowiednio wspomóc inne rodzaje terapii?
Nasi trenerzy posiadają szczegółową wiedzę z zakresu wielu form treningu i ułożą dla Ciebie taki, który wpłynie pozytywnie na stan Twojego zdrowia.

 

(Na bezpłatną konsultację z trenerem personalnym YouCan Studio możesz umówić się wypełniając formularz na stronie: www.youcan-studio.pl)

 

Już na pierwszym spotkaniu będziesz miała okazję zobaczyć „z czym to się je”, ponieważ po wywiadzie medycznym, przyjdzie czas na trening próbny. Ma on na celu sprawdzenie Twoich aktualnych możliwości, techniki wykonywania ćwiczeń oraz zakresów ruchu. Jest to lekki, krótki trening w trakcie którego Ty będziesz mogła zobaczyć jak pracujemy, a trener zaobserwuje jak zachowuje się Twoje ciało (zwracając jednocześnie uwagę na ewentualne wady postawy, itp.).

 

Po treningu próbnym wspólnie z trenerem ustalicie plan działania uwzględniający stan zdrowia, sprawność fizyczną i Twoje cele.

 

Niczego nie narzucamy. Sama najlepiej wiesz, co będzie Ci potrzebne do lepszego życia! Jedne z Was pragną schudnąć, inne zwiększyć masę mięśniową. Czasem chcecie poprawić zdrowie, a innym razem Waszym celem jest praca nad sprawnością i kondycją.
Tylko Ty wiesz, co uczyni Cię szczęśliwą! My chcemy Ci w tym pomóc. 🙂

 

Umów się na bezpłatną konsultację i zacznij z nami swoją przygodę!
www.youcan-studio.pl
☎ +48 733 077 732
📧 kontakt@youcan-studio.pl

 

Przeczytaj także wpis: Jak przełamać strach przed pójściem na siłownię?

 

Autor: Kasia Wolna

kasiaW

Published inMotywacjaTrening